fbpx Skip to main content

Rok se s rokem sešel a možná jste si v novinách nebo na internetu přečetli o dalších celebritách, které promluvily o své výzvě jménem neplodnost. Na chvíli nám tyto zprávy pomáhají připomenout, že se tento problém netýká jen „nás obyčejných“, ale také slavných žen, do kterých bychom to možná nikdy neřekly.

 

Jennifer Aniston

Herečka z kultovního seriálu se ve svých 53 letech poprvé přiznala k problémům s plodností. V listopadovém vydání amerického magazínu Allure otevřela téma celoživotních bolestivých spekulací, kterým musela čelit. Po tom, co se provdala za Brada Pitta, zesílely dotazy, kdy se konečně narodí první dítě. Celá věc vyeskalovala, když se s Pittem po pěti letech v roce 2005 rozvedli. Tisk tvrdil, že si za to Aniston může sama, je kariéristka, Pittovi nedala dítě, a proto od ní odešel. Podobným pomluvám musela Jennifer čelit znovu po rozpadu jejího manželství s Justinem Therouxem, se kterým se vzala v roce 2015. Nyní Jennifer v rozhovoru odkrývá, že po dítěti celý život velice toužila, podstoupila několik neúspěšných IVF, zkoušela alternativní cesty, ale bez úspěchu. Zároveň Aniston dodala, že ji mrzí, že si nenechala zmrazit vajíčka, protože by to znovu určitě podnikla.

Britney Spears

Když Britney Spears v dubnu letošního roku oznámila, že čeká se svým snoubencem Samem Asgharim dítě, fanoušci byli štěstím bez sebe. Bohužel radost byla předčasná, o měsíc později Britney na svém Instagramu zveřejnila příspěvek, že předčasně potratila. „Možná jsme měli počkat s oznámením o něco déle, ale byli jsme až příliš nadšení, že jsme se o tak skvělé zprávy museli podělit,“ dodala na svém profilu. Partneři, kteří jsou spolu už od roku 2016, se prý dál pokouší o nový přírůstek do rodiny. Zpěvačka má již z prvního manželství s tanečníkem Kevinem Federlinem šestnáctiletého syna Seana Prestona a patnáctiletého syna Jaydena Jamese.

Paris Hilton

Když se před rokem uskutečnila nejluxusnější svatba století, všichni fanoušci Paris Hilton doufali, že se svým manželem Carterem Reumem brzy oznámí početí dítěte. Mezitím však movitá dědička slavného impéria promluvila o umělém oplodnění, protože se jí ve 41 letech nedaří úspěšně otěhotnět. Nedávno se Paris také nechala slyšet, že si s manželem Carterem chtěli užít první rok společného manželství a že plánují založit rodinu už v příštím roce 2023.

Rebel Wilson

Hvězda Netlflix, herečka Rebel Wilson, je tento rok samé překvapení. Titulky s jejím jménem začaly plnit novinové stánky, když nedávno oznámila, že po neúspěšných vztazích s muži se zamilovala do ženy – své partnerky Ramony Agrumy. Nyní se začátkem listopadu oblíbená herečka na svých sociálních sítích pochlubila fotkou prvního narozeného děťátka. Dcerku Royce jí odnosila náhradní matka. Pro Rebel to byla jediná možnost, jak založit vlastní rodinu – už předtím se totiž neúspěšně o dítě snažila i přes diagnózu PCOS, načež slavná herečka výrazně zhubla.

Rádi byste se dozvěděli i o dalších slavných ženách, které bojují s neplodností? Čtěte další články zde: 20 celebrit, které otevřeně promluvily o svých problémech s plodností a 14 veřejně známých žen s PCOS, jejich zkušenost a IG

Zdroje:

Leave a Reply