fbpx Skip to main content
 
 

Bylinný čaj Rozkvět indiánky

1. ženský bylinný čaj pro hormonální rovnováhu a osvětu neplodnosti

Rozkveťte s námi
Čaj Rozkvět indiánky

První bylinný čaj pro ženy v české drogerii. Vybrané lokální bylinky v čaji Rozkvět indiánky přispívají k hormonální harmonii, menstruačnímu komfortu, normálnímu fungování močových cest, svalů, kloubů a trávení.

Složení: červený jetel, kontryhel, hluchavka nať, řebříček, vrbovka, levandule

Čaj Rozkvět indiánky najdete nyní ve všech prodejnách dm drogerie markt v ČR na e-shopu dm, e-shopu otehotnet.cz , e-shopu NUTSPREAD a v Klubu 29 – malá scéna Divadla 29 v Pardubicích.

 

Příběh čaje

Ve 21. století žádná drogerie nenabízí čaj pro ženy a dívky na hormonální rovnováhu. Jakto? Protože o těchto problémech se většinou moc nemluví. A tak jsme to přišly změnit. Syndrom polycystických vaječníků, hormonální nerovnováha, klimakterium… Všechny tyto výzvy totiž trápí mnoho žen i dívek, včetně nás. Tak ať to máme jednodušší. My i vy. Jednou to tabu možná změníme.

S láskou Ann a Kája

*KARMA ZDARMA* Koupí tohoto čaje přispějete na osvětu ženské neplodnosti, pcos, endometriózy a předčasné menopauzy.

První recenze a ohlasy

Mimochodem, váš čaj je fakt povedený, a to i po chuťové stránce ☺️.

AdélaE-mail Indiánky

První hormonální čaj, který i dobře chutná! Prvotně jsem se zamilovala do rozkošného balení, které se skutečně povedlo! Čaj používám dva měsíce a moc mi pomáhá. Menstruační křeče jsou daleko snesitelnější a emocionálně se cítím více vyrovnaná. Největší plus je, že čaj chutná moc dobře a člověk se do něj v tom případě nemusí ani nutit. Doufám, že v sortimentu dm zůstane pěkně dlouho 🙂

vasictynadm drogerie Česká republika

Největší změnou pro mě přínosnou bylo, že mi dorazila menstruace bez podpory léků. Druhý cyklus si měřím BT (pozn.: bazální teplota), učím se číst v cyklech, zda mám ovulaci. Po těle se cítím lépe, nejsem nafouklá, zlepšilo se mi zažívání a i psychika je na tom lépe. Za mě prostě úžasný!

Instagram Indiánky

Velmi mi pomáhá. Nádherně vonící směs, mi úžasně pomáhá. Asi se brzy stane mou emocionální kotvou! M.

Slunečnicedm drogerie Česká republika